Co jsme zažili během dvou dnů na největší vape akci Česka VAPESHOW Prague 2017

13. a 14. května proběhla očekávaná rozsáhlá vape výstava na celoevropské úrovní: VAPESHOW Prague 2017 organizovaná společností Smile-Expo. Pokud bychom to měli říct stručně, bylo to nezapomenutelné!

Ale pojďme se na to podívat podrobněji.

Během dvou dnů návštěvníci zkoušeli a ochutnávali nejlepší vape produkci od předních výrobců. Společnosti z USA, Itálie, Lotyšska, Velké Británie a Ruska představily e-liquidy, mody, tanky příslušenství a prostě všechno, co souvisí s vapingem.

Zároveň si návštěvníci mohli užívat velkolepou show moderovanou nejznámějším českým blogerem Mikem Godwinem a trickerem Karlem Kapraďinem. O kvalitní hudbu pro naši party se postaral topový DJ Pufflick.

Jednou z nejvýraznějších aktivit se stala soutěž trickerů, Vape Tricks Battle. Vítěze určil tým profesionálních vape trickerů – legendární VGOD! Kromě toho členové týmu uchvátili diváky výstavy svou fantastickou trick show.

Vape Tricks Battle

Kromě toho v rámci letošní VAPESHOW Prague 2017 poprvé proběhl prestižní ceremoniál předávání cen nejlepším vape výrobcům Vape Awards. Společnosti soutěžili ve dvou nominacích:

  1. „Nejlepší stánek“;
  2. „Nejlepší e-liquid“.

Vítěze v první kategorii určili návštěvníci akce prostřednictvím hlasování. Neměli to jednoduché: všechny stánky vynikaly svou jedinečností a originálním designem a proto hosté museli učinit opravdu komplikované rozhodnutí.

vape Awards

Vítězem se stala společnost Ukdrvapes. Díky velké obrazovce, vlastnímu DJovi a neobvyklému oblečení zástupců si získala přízeň návštěvníků.

Nejlepšího výrobce e-liquidů určovali experti z populárního odborného časopisu Vapouround. Během dvou hodin ochutnávali 52 liquidů a nakonec rozhodli:

  • třetí místo získala chuť Blackberry Jam od společnosti Yo Vape;
  • na druhé místo se dostal e-luquid Elegant Fix od Lemonade House;
  • první místo si zaslouženě vybojoval mix Slow Blow od Nasty Juice.

vape expo

Na scéně VAPESHOW Prague 2017 se také konalo cloudchasingové utkání Cloud Contest (WSOV), nádherný Dance Battle, školení z míchání liquidů a motání spirálek a dokonce pivní soutěž: Beer Contest!

Organizátor události je společnost Smile-Expo, přední pořadatel největších vape výstav a konferencí v Evropě a zemích SNS, děkuje za spolupráci sponzorům a partnerům:

a všem exponentům a návštěvníkům VAPESHOW Prague 2017! Díky vám událost proběhla na nejvyšší úrovni a zanechala v nás ty nejkrásnější zážitky.

Sledujte novinky na stránkách vape akce a na stránkách organizátora.

Související články

Mesh RDA od Vandy Vape: jeden z mala kapáků s meshem

Nekteří vapeři mají sklon vnímat atomizéry s meshem (ocelovou tkaninou nahrazující klasické spirálky) jako složité přístroje, které nejsou vhodné pro pravidelné použití. Společnost Vandy Vape však přišla s novým kapacím atomizérem Mesh RDA, který tento názor zcela vyvrací. Tělo atomizéru je nerezové, k dispozici je...

08.02.2018

Bestia Mod od Bestia Mods: kompaktní mechmod za 260 eur

Pokud se zajímáte o vaping a často prohlížíte novinky na Instagramu, mohli jste si všimnout jednoho neobvyklého mechanického modu Bestia Mod. Jde o první výrobek z dílny nové španělské společnosti Bestia mods a my se na něj podíváme trochu blíž. Mod má kompaktní rozměry 75...

18.01.2018

Faucon RDTA od YIHI: novinka v segmentu atomizérů

Výrobce YIHI je známý především svými vynikajícími boxmody a čipy. Nově se však pustil i výroby skvělých atomizérů.Jejich nové RDTA se jmenuje Faucon. Na první pohled sice vypadá jednoduše, ale ve skutečnosti jde o precizně zpracovaný výrobek se stylovým minimalistickým designem bez zbytečných prvků. Je...

11.01.2018

Poseidon Kit od Sandream: nové společnosti dobývají vape trh

Podíváme-li se na počet novinek na vape trhu, může vzniknout dojem, že se ve světě denně zakládá hned několik vape společností, a asi to bude pravda. Mezi nimi je i svérázný výrobce Sandream. Nemá oficiální webové stránky ani facebokovou skupinu, jen obchod na AliExpressu. Jedním...

28.12.2017

Jsme otevřeni spolupráci a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy

Účast na výstavě - sponzoring

JULIA ČOPENKO