Videoreportáž z hlavní vape výstavy Ukrajiny VAPEXPO Kiev 2016

Promeškal jsi jednu z nejočekávanějších výstav Ukrajiny 1. a 2. dubna? Nebo sis to naopak nenechal ujít a chceš si znovu vzpomenout na ty nejvýraznější okamžiky VAPEXPO Kiev 2016? Tým pořadatelů akce Smile-Expo pro tebe připravil videoreportáž, ve které můžeš zhlédnout všechny důležité akce v rámci výstavy.

Výstava VAPEXPO Kiev 2016 se pro Ukrajinu stala skutečným průlomem, vždyť dříve tu žádná velká vape party jednoduše nebyla. Byli jsme první a přesvědčili jsme se: ukrajinský vaping existuje! Spousta účastníků a hostů nám dokázala, že toto odvětví se teprve vyvíjí.

Na výstavu jsme pozvali lídry vape průmyslu ze všech zemí SNS: počínaje známými blogery a konče majiteli velkých vape shopů.

Pro ty, kteří se teprve začali zapojovat do vape kultury, jsme uspořádali tématické workshopy. Ale ani zkušení vapeři se nenudili: mohli se pobavit se známými blogery, vychutnat si mocné DJ sety nebo se pokochat vystoupením twerk girls.

V rámci VAPEXPO Kiev 2016 byl určen nejlepší cloud chaser (soutěž cloud contest), královna vaperů (v soutěži zvítězila Nina Kot) a nejlepší aromatický e-liquid výstavy (WICK & WIRE).

Každý návštěvník si mohl vyzkoušet jakýkoliv liquid a zavapovat si z nových zařízení na vape trhu!

Bombastická party věnovaná zdravé páře nenechala nikoho z návštěvníků chladným. Podívej na naše vape video a ponoř se do atmosféry VAPEXPO Kiev 2016!

Jsme otevřeni spolupráci a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy

Účast na výstavě - sponzoring

JULIA ČOPENKO