Nebyl jsi na VAPEXPO Moscow 2015? Podívej se na videoreportáž!

4. a 5. prosince 2015 probíhala v moskevském centru Sokolniki výstava a konference VAPEXPO Moscow 2015 věnovaná vapingu. Neměl jsi možnost přijít nebo se chceš znovu podívat, co se dělo na hlavní vape party Ruska? V našem videu najdeš ty nejlepší okamžiky celé události.

Hlavní akcí v první den VAPEXPO Moscow 2015 byla konference věnovaná vape průmyslu. Představitelé odvětví z celého světa vystoupili s aktuálními zprávami: pověděli o potížích, které stále brání rozvoji podnikání, poradili, jak se s nimi vypořádat a jakým chybám se vyhnout za každou cenu.

Konference pokračovala i druhý den a PR manažer Anton Belov se s návštěvníky podělil o výsledky analýzy trhu s vape produkcí na území Ruska. Pověděl o specifikách prosazování tohoto segmentu výrobků na ruském trhu a rozdílech mezi ruským a mezinárodním vape trhem.

Generální ředitel vape.ru Timofej Kazakov na vlastním příkladu vysvětlil, co je potřeba pro otevření vape shopu, jak ho prosazovat a jak vyniknout před konkurencí.

Zvláštní pozornost získala panelová diskuse s top manažery profilových společností, kteří se dotkli tématu právní regulace vapingu v Rusku.

Podívej se na video z VAPEXPO Moscow 2015. Husté páry bylo fakt hodně!

Jsme otevřeni spolupráci a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy

Účast na výstavě - sponzoring

JULIA ČOPENKO