Názory

DJ Pufflick
Ještě před týdnem jsem o vapingu nevěděl nic. Poté, co jsem byl headlinerem na #Vapeshow_Prague, stále o tom nic nevím, ale uviděl jsem spoustu super tricků, seznámil jsem se s nejlepšími vapery světa a skvěle jsem strávil čas. Děkuji @vapeshow_europe za pozvání.
MC Mike Godwin (video blogger )
Parádní show, o hodně lepší než minulý rok. S Karlem sme si to hodně užili a těšíme se na další ročník . Potkali sme VGODy, potkali sme poku známých, pokecali a hodně se pobavili. Lidi díky vám všem za skvělou atmosféru a parádní účast.
Společnost: Kannastar d.o.o.
Show byla super, i když ne zas tak velká. Ale bylo to dobře zorganizováno. Děkujeme za všechno. Chystáme se zúčastnit akce i v příštím roce.
VapeFindr&BEAR Flavors
Náš tým Vapefindr přijel do krásného města Prahy na #vapeshow_prague jako mediální partner a sponzor firemních tašek značky BEAR Flavors. Samotná show je jen zlomkem našeho velkého Evropského turné a první vape akcí v České republice, ale prostředí a oddaní fanoušci vapingu, kteří si užívali show, bohatě vyvážili nedostatky menšího formátu akce. Většinu času jsme byly u našeho stánku a prezentovali jsme naši novou sérii e-liquidů BEAR Flavors, ale taky jsme se skvěle pobavili s kamarády a jinými vapery. Je to vždycky super, když se můžeme uvidět se Zakem a Johnnym z týmu VGOD, dát si spolu jedno (nebo dvě) a zjistit, jak probíhá jejich Evropský zájezd a noční party. Zeptali jsme se jích, jak plánují svůj program show, a odpověděli nám: „Většinou se rozhodujeme podle toho, jaké město chceme navštívit nejvíc, a začínáme odtud,“ což je fakt pěkná a uvolněná filosofie! Druhý den začal tak nějak pomalu, ale události se vyvíjely stále lépe a soutěž z vape tricků opravdu rozpálila diváky a vytvořila skvělou atmosféru. Show je už skoro u konce a čekáme jen na vyhlášení výsledků ceremonie Vape Awards, abychom zjistili, kdo zvítězí. Každopádně moc děkujeme Vape Show Europe a společnosti Smile Expo za pozvání na akci. Taky vděčíme Praze za to, že nás nikdo neokradl, nezatkl a nenechal úplně bez peněz, takže příští týden se můžeme vydat do italské Verony na akci Vapitaly!

Jsme otevřeni spolupráci a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy

Účast na výstavě - sponzoring

JULIA ČOPENKO